ویزا

سفر به سراسر اروپا بدون ویزا ممکن شد

شاید باور این موضوع برای خیلی از افراد سخت باشد که بتوان بدون ویزا به کشورهای معتبر اروپا سفر کرد و نیازی به دریافت وقت سفارت، مصاحبه، آماده سازی مدارک و اخذ ویزای اروپا و شنگن نداشت.

اما خوشبختانه این امکان از طریق دریافت اقامت اروپا برای شهروندان ایرانی فراهم شده و افراد واجد شرایط می توانند با شرایطی بسیار عالی از این مزیت استثنایی برای خود و خانواده شان استفاده کنند. در حال حاضر دو کشور یونان و فرانسه طرح های اقامتی متنوعی را برای شهروندان خارجی ارائه می کنند که می توانید بنابر شرایط خود در یکی از آنها شرکت کرده و در کوتاه ترین زمان اقامت اروپا را بگیرید

در صورتی که موفق به دریافت کارت اقامت قابل تمدید اروپا و حوزه شنگن شوید، می توانید به راحتی و بدون نیاز به دریافت ویزای شینگن به سایر کشورهای اروپایی و این حوزه معتبر سفر کنید. با ما همراه باشید تا در ادامه شما را با روش های جدید دریافت اقامت اروپا و سفر بدون ویزا به کشورهای این حوزه آشنا کنیم.

اقامت یونان

در حال حاضر دولت یونان این امکان را ایجاد کرده که با استفاده از روش های مختلف خرید ملک، تمکن ملی و یا راه اندازی کسب و کار، اقامت یونان را کسب کنید. یونان یکی از قدیمی ترین کشورهای عضو حوزه شنگن است، این بدین معنی است که با دریافت کارت اقامت یونان، شما مجاز هستید تا به 25 کشور اروپایی دیگر این حوزه نظیر سوئد، سوئیس، ایتالیا، اسپانیا، فرانسه، آلمان و پرتغال بدون نیاز به اخذ ویزای مولتی شنگن سفر کنید.

روش های کسب اقامت در یونان نسبت به کشوری نظیر اسپانیا آسان تر و سریع تر بوده و برعکس بسیاری از طرح های اقامتی، فرد الزامی به حضور و استقرار در این کشور ندارد.

برای اخذ اقامت یونان از طریق هر یک از روش های ذکر شده در بالا، نیازی به دانش و مدرک خاص انگلیسی و یا یونانی نبوده و امکان تحصیل در دانشگاه های معتبر و با کیفیت این کشور برای دارنده کارت اقامت یونان و فرزندان وی وجود دارد.

در ادامه به معرفی تک تک طرح های اقامتی یونان می پردازیم:

اقامت یونان از طریق تمکن مالی

اگر دارای تمکن مالی کافی در ایران هستید و دوست دارید تا با دریافت اقامت یونان، آینده بهتری را برای خود و خانواده در این کشور اروپایی متصور شده و آزادانه به کشورهای جذاب اروپایی سفر کنید، این طرح برای شما ایده آل خواهد بود.

شما باید برای شرکت در این طرح یک حساب بانکی بین المللی با حداقل موجودی 25 هزار یورو در یونان افتتاح کنید و این موضوع را به اثبات برسانید که امکان پوشش هزینه های زندگی در یونان را طی حداقل دو سال خواهید داشت.

در صورتی که بدون نیاز به کار در یونان و تنها با تمکن مالی ذکر شده در بالا توانایی پوشش هزینه های متداول زندگی خود و خانواده را در این کشور داشته باشید، واجد شرایط برای دریافت کارت اقامت یونان محسوب می شوید.

بنابر اطلاعات بدست آمده، دولت یونان روش اخذ اقامت از طریق تمکن مالی را برای آن دسته از شهروندان خارجی تعیین کرده که به طور سالانه از 40 هزار یورو درآمد خالص برخوردار باشند. از این رو اگر دارای چنین شرایط هستید باید با نشان دادن مدارک سود سپرده بانکی، مدارک و حقوق بازنشستگی، سود سهام و یا شرکت، اجاره نامه ملک و یا مغازه و موارد این چنینی، توجه افسر پرونده را به خود جلب کنید.

در روش تمکن مالی در یونان، حساب بانکی شما معاف از مالیات بوده و این امکان وجود دارد که با تمدید ویزا و استمرار وضعیت تمکن مالی، متقاضی از شرایط لازم برای دریافت اقامت دائم اروپا و پاسپورت یونان بهره مند شود.

به طور کلی روال دریافت اقامت از طریق تمکن مالی در یونان شامل مراحل زیر می شود:

 • آماده سازی مدارک مورد نیاز برای سفارت یونان
 • اقدام برای اخذ ویزای توریستی شینگن (تایپ C) برای حضور در یونان
 • سفر به یونان
 • انجام امور اداری، اقامتی و بانکی در یونان با همراهی یک کارشناس و وکیل خبره
 • افتتاح حساب بانکی در یونان و واریز حداقل 25 هزار یورو پول در این حساب
 • بازگشت به کشور مبدا و پیگیری امور توسط نماینده و وکیل شما در یونان
 • ارسال درخواست ویزای تایپ D شینگن
 • صدور کارت اقامت یونان در یک بازه زمانی 60 روزه

در ابتدا کارت اقامت یونان برای سرپرست و اعضای خانواده با اعتبار دو ساله صادر می شود، سپس در نوبت های بعدی این کارت به صورت 3 ساله برای فرد و سایر اعضا تمدید می گردد. تمدید کارت اقامت یونان مشروط به این است که سرپرست خانواده از تمکن مالی و موجودی حساب کافی در این کشور برخوردار باشد.

در واقع زمانی که کارت اقامت یونان از طریق تمکن مالی صادر می شود، متقاضی امکان برداشت وجه از حساب خود را دارد، اما باید به هنگام تمدید کارت اقامت خود، حداقل موجودی مورد نیاز کارت اقامت یونان یعنی 25 هزار یورو را در حساب بانکی خود داشته باشد.

با گذشت 3 سال از اقامت شما در یونان، این امکان را دارید تا برای پاسپورت ارزشمند یونان درخواست دهید. اگر فقط قصد دریافت اقامت یونان را دارید، الزامی به حضور شما در این کشور وجود ندارد، اما اگر قصد نهایی شما اخذ پاسپورت یونان و حق شهروندی این کشور حوزه شنگن است، باید برای حداقل 3 سال در یک بازه 5 ساله در یونان زندگی کرده و حضور داشته باشید.

بنابر قوانین دولتی یونان، اگر قصد دریافت پاسپورت یونان را بعد از گذشت چند سال حضور در این کشور داشته باشید، باید زبان یونانی را به خوبی یاد گرفته وبا فرهنگ و تاریخ یونان آشنا شوید و در برخی از آزمون های مرتبط با این پروسه شرکت نمایید.

اگر در مدت زمان اعتبار کارت اقامت 2 ساله یونان، حضور مستمر در این کشور داشته باشید، می توانید پس از تمدید کارت اقامت خود در شروع سال سوم حضور در یونان برای پاسپورت ارزشمند این کشور درخواست داده و از مزایای حق شهروندی شینگن بهره مند شوید.

همچنین در صورتی که فرزندان شما در دو مقطع تحصیلی در یونان به تحصیل بپردازند، واجد شرایط دریافت پاسپورت یونان شده و امتیاز اقامت دائم یونان به والدین آنها تعلق پیدا می کند، البته این مهم تنها در صورتی اتفاق می افتد که والدین در یونان حضور داشته و زندگی کنند.

اقامت یونان از طریق خرید ملک

یکی دیگر از روش های قابل استفاده برای اخذ اقامت یونان، خرید ملک در این کشور و دریافت ویزای طلایی یونان است. هزینه مورد نیاز برای این طرح در مقایسه با کشور اروپایی اسپانیا کمتر بوده و در حدود نصف آن است.

از این رو شما می توانید با خرید یک یا چند ملک با مجموع ارزش حداقل 250 هزار یورو، اقامت یونان و حوزه شنگن را برای خود و خانواده کسب کنید. این ملک می تواند تجاری، اداری و یا مسکونی باشد. در صورتی که از این طرح اقامتی یونان استفاده کنید، مجاز به اقامت در یونان و سفر به سایر کشورهای اروپایی حوزه شینگن در مدت 5 سال هستید و پس از آن نیز می توانید اقامت یونان را به طور نامحدود تمدید کنید.

اگر تمایل به کسب درآمد ارزی از ملک خریداری شده خود در یونان دارید، می توانید آن را به قیمت مناسبی در این کشور اجاره داده و مالیات بردرآمد 8 تا 12 درصد آن را پرداخت نمایید. در این روش، شما ملزم هستید تا برای ویزای شینگن یونان اقدام کرده و برای حداقل 8 تا 10 روز در یونان باشید.

سپس می توانید با کمک و راهنمایی کارشناس و وکیل خبره، مقدمات کار را برای درخواست ویزای شینگن تایپ D آماده می کنید. شما این امکان را دارید تا پس از خرید ملک در یونان حضور داشته باشید، اما الزامی به استقرار و اقامت طولانی شما در این کشور نیست.

به طور کلی روند دریافت اقامت یونان از طریق خرید ملک در این کشور به شرح زیر است:

 • آماده سازی مدارک
 • اقدام و درخواست برای ویزای توریستی شنگن از سفارت یونان
 • سفر 8 تا 10 روزه به یونان و انجام تمامی امور بانکی، اداری، اقامتی و انتخاب ملک به همراه کارشناس و وکیل خبره
 • دریافت کد مالیاتی
 • افتتاح حساب بانکی در یونان
 • بازگشت به کشور مبدا و پیگیری امور توسط کارشناس و وکیل مربوطه
 • صدور کارت اقامت یونان پس از گذشت 2 تا 3 ماه کاری

شما این امکان را دارید تا در صورت تمایل اخذ اقامت یونان را با همراهی گروه نیلگام انجام داده و پیگیری تمامی امور مربوط به اخذ ویزای یونان و اقامت این کشور را به کارشناسان ما بسپارید. در واقع زمانی که قصد اقدام برای این طرح اقامتی یونان را داشته باشید، یک ویزای تایپ C شنگن برای یک بازه 8 تا 10 روزه برای شما دریافت می شود.

سپس با سفر به یونان، یک مترجم مسلط زبان فارسی و یونانی شما را همراهی کرده و موردهای ملکی موجود را به شما نشان می دهد. سپس با انتخاب نهایی شما وکلای حقوقی نیلگام شرایط را بررسی کرده و امور اداری آن را طبق روال بالا انجام می دهند.

به استثنای انتخاب ملک در یونان، یکی از مراحل مهم سفر به این کشور افتتاح حساب بانکی و واریز حداقل 10 هزار یورو به منظور افتتاح حساب است. سپس فرد باید با راهنمایی کارشناس کد مالیاتی خود را برای انجام امور خرید ملک در این کشور دریافت نماید.

با توجه به مالیات 10 درصدی ملک در یونان و نیاز به موجودی اولیه 10 هزار یورویی برای افتتاح حساب، پیشنهاد می کنیم که بیش از حداقل مبلغ مورد نیاز برای خرید ملک در یونان یعنی 250 هزار یورو به همراه داشته و در حساب بانکی واریز کنید.

در همین رابطه پیشنهاد می کنیم نگاهی به مطلب معرفی سایت های خرید و فروش ملک در یونان بیاندازید.

مزایای اقامت یونان از طریق خرید ملک

خرید ملک در یونان شامل مزایای متعددی می شود که به شرح زیر است:

 • امکان باز کردن حساب بانکی بین المللی و دریافت مسترکارت و ویزاکارت
 • امکان تمدید اقامت فرزندان زیر 18 سال
 • امکان همراهی اعضای خانواده خریدار ملک (همسر و فرزندان زیر 18 سال)
 • اجازه تردد سریع و آسان به سایر 25 کشور حوزه شینگن
 • عدم نیاز به حضور مداوم در یونان
 • امکان انتقال اقامت یونان به سایر کشورهای شنگن
 • هزینه های مناسب زندگی در این کشور
 • دریافت کارت اقامت 5 ساله و قابل تمدید در سال اول
 • داشتن حق زندگی در یونان و 34 کشور اتحادیه اروپا تا اعتبار کارت اقامت
 • امکان دریافت کارت اقامت قابل تمدید برای پدر و مادر متقاضی و والدین همسر
 • امکان کسب درآمد ارزی از طریق اجاره ملک در یونان

اقامت یونان از طریق ثبت شرکت

یکی دیگر از روش های دریافت اقامت یونان، ثبت شرکت در این کشور اروپایی است که همانند خرید ملک نیازمند حداقل 250 هزار یورو موجودی حساب بانکی است. اما تفاوت عمده ای که ثبت شرکت با خرید ملک در یونان دارد اینست که این روش معاف از مالیات نبوده و شما ملزم هستید که حقوق ماهانه دو نیروی کار یونانی و یک حسابدار به میزان 2500 یورو را در کنار هزینه های اولیه پرداخت کنید.

به دلیل وجود پیچیدگی های فراوان ثبت شرکت در یونان و بالا بودن هزینه های این طرح، پیشنهاد می کنیم تنها در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار هدفمند را دارد برای این برنامه اقامتی اقدام کنید و در غیر این صورت از دو طرح دیگر برای دریافت اقامت یونان استفاده نمایید.

اکنون که با طرح های متنوع اقامتی کشور یونان آشنا شدید، بد نیست شما را با سایر طرح های موجود و جذاب اروپا یعنی اقامت از طریق تمکن مالی در فرانسه و اقامت از طریق خرید ملک در فرانسه آشنا کنیم.

اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی

در حال حاضر دولت فرانسه این امکان را برای شهروندان خارجی واجد شرایط مهیا کرده تا داشتن تمکن مالی کارت اقامت این کشور را دریافت نموده و بدون نیاز به دریافت ویزای مولتی شنگن به سراسر اروپا و حوزه شینگن سفر کنند.

شما در این طرح مهاجرتی نیازی به سرمایه گذاری در داخل کشور فرانسه نداشته و به راحتی می توانید کارت اقامت ارزشمند این کشور را دریافت کنید. در واقع معیار داشتن تمکن مالی فرد، اثبات دارایی های مالی فرد در کشور مبدا از طریق ارائه مدارک لازم بوده و متقاضی می تواند بدون نیاز به ثبت شرکت و یا انتقال دارایی خود از کشور مبدا به فرانسه، در این طرح فوق العاده شرکت کند.

به طور قطع دریافت اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی یکی از ایده آل ترین روش های مهاجرتی و اقامتی برای افراد دارای تمکن بالا در ایران است که نمی خواهند خود را در درگیر سیستم مالیاتی کشورهای خارجی کنند.

از این رو متقاضی باید این موضوع را به اثبات برساند که دارای حداقل 3 هزار یورو درآمد ثابت ماهانه در کشور مبدا است و از پاسپورت معتبر با حداقل یکسال اعتبار برخوردار است.

اگر متقاضی متاهل باشد، حداقل درآمد ماهانه مورد نیاز برای شرکت در طرح تمکن مالی فرانسه به 4400 یورو تغییر می یابد و در صورت داشتن فرزند زیر 18 سال، به ازای هر فرزند 750 یورو به درآمد ماهانه فرد اضافه می گردد.

همچنین متقاضی باید از یک سند شش دانگ، سابقه سفر شنگن، مدارک اثبات کننده تمکن مالی نظیر سپرده بانکی، سهام شرکت، سند ملکی، حقوق بازنشستگی و اجاره نامه معتبر به عنوان مدارک قابل ارائه به دولت فرانسه برخوردار باشد.

چنانچه متقاضی از سوی دولت فرانسه واجد شرایط شناخته شود، کارت اقامت یکساله و قابل تمدید برای متقاضی و همسر وی صادر می شود و برای فرزندان زیر 18 سال فرد نیز کارت اقامت 5 ساله فرانسه ارائه می گردد.

در صورتی که 5 سال از حضور فرد و خانواده وی در فرانسه بگذرد و دارای شرایط لازم تمکن مالی، میزان حضور در فرانسه، شرایط تحصیل فرزندان و موارد این چنینی باشد، متقاضی می تواند برای کارت اقامت 10 ساله فرانسه اقدام کرده و پس از آن کارت اقامت دائم این کشور را دریافت نماید.

لازم به ذکر است که با گذشت 5 سال از حضور متقاضی و خانواده در فرانسه، فرد می تواند در آزمون زبان فرانسه شرکت کرده و در صورت آشنایی کلی با فرهنگ و تاریخ این کشور برای حق شهروندی و پاسپورت فرانسه درخواست دهد.

چنانچه با درخواست متقاضی تمکن مالی در فرانسه موافقت شود، فرد می تواند از مزایای متنوع بازنشستگی، خدمات اجتماعی و رایگان دولت، حق رای و موارد این چنینی استفاده کرده و با در دست داشتن پاسپورت قدرتمند فرانسه به بیش از 180 کشور دنیا سفر کند.

مزایای اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی

 • رفت و آمد سریع و آسان بدون نیاز به ویزا به سایر کشورهای اروپایی و حوزه شنگن
 • امکان افتتاح حساب بانکی و دریافت مسترکارت و ویزاکارت
 • امکان تمدید آسان کارت اقامت فرانسه
 • شرایط ادامه تحصیل رایگان در موسسات آموزشی و دانشگاه های فرانسه (برای متقاضی و فرزندان خانواده)
 • امکان اقدام و دریافت پاسپورت و حق شهروندی فرانسه
 • بالا رفتن شانس موفقیت در دریافت ویزای سایر کشورهای دنیا نظیر ویزای آمریکا، ویزای کانادا و ویزای انگلیس
 • نبود نیاز به سرمایه گذاری در فرانسه
 • عدم نیاز به تعامل با سیستم مالیاتی فرانسه
 • یکی از سریع ترین و آسان ترین روش های اخذ اقامت اروپا

شما این امکان را دارید تا برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از این طرح استثنایی با کارشناسان ما در نیلگام تماس گرفته و از خدمات ویژه این طرح اقامتی اروپا بهره مند شوید. اکنون نوبت به معرفی طرح و مزایای خرید ملک در فرانسه می رسد.

اقامت فرانسه از طریق خرید ملک در فرانسه

یکی دیگر از طرح های موجود و بسیار جذاب اقامت فرانسه، خرید ملک در این کشور است. بنابر قوانین جدید دولت فرانسه، شهروندان خارجی می توانند با پرداخت حداقل 70 هزار یورو و خرید یک ملک قانونی در این کشور از مزایای دریافت کارت اقامت قابل تمدید برای خود و خانواده برخوردار شوند.

طبق آخرین آمار و اطلاعات ارائه شده توسط دولت فرانسه، متراژ مورد نظر برای خرید ملک در فرانسه به ازای سرپرست خانواده حداقل 14 متر، برای همسر خانواده حداقل 9 متر مربع و برای هر فرزند در خانواده 9 متر دیگر به مساحت خانه اضافه می شود.

از این رو اگر برای مثال یک خانواده دارای 4 عضو باشد، حداقل متراژ ملک خریداری شده در فرانسه 41 متر خواهد بود. همچنین خریدار ملک در فرانسه باید از حداقل 1300 یورو درآمد ماهانه ثابت از کشور مبدا به عنوان تمکن مالی برخوردار باشد. این درآمد می تواند از طریق منابعی نظیر حقوق بازنشستگی، سهام، اجاره خانه و مغازه و موارد این چنینی تامین گردد.

اگر برای مثال شما یک خانه با ارزش حداقل 70 هزار یورو در فرانسه خریداری کنید، این امکان را دارید تا آن را اجاره داده و حداقل 500 یورو درآمد ارزی ماهانه از آن کسب کنید.

بر همین اساس، با یک حساب سر انگشتی، خانه 70 هزار یورویی با ارزش تقریبی 2100 میلیارد تومان، به طور ماهانه برای شما 15 میلیون تومان درآمد ارزی کسب خواهد کرد. این درحالی است که اگر با همین مبلغ در داخل ایران خانه ای را خریداری کنید، این مقدار اجاره را نمی توانید از خانه خریداری شده خود در بیاورید.

مزایای اقامت فرانسه از طریق خرید ملک

 • امکان افتتاح حساب بانکی بین المللی
 • امکان دریافت پاسپورت در صورت ثبت شرکت و پرداخت مالیات به دولت پس از گذشت 3 سال
 • امکان اخذ وام بانکی در صورت ثبت شرکت در این کشور
 • مزایای استفاده از بیمه پزشکی رایگان در فرانسه
 • تحصیل رایگان فرزندان در مدارس و دانشگاه های دولتی، با کیفیت و کم هزینه فرانسه
 • امکان سفر آزادانه و بدون ویزای شنگن به کشورهای دیگر اروپا و حوزه شنگن
 • امکان خرید غیرحضوری ملک در فرانسه
 • عدم نیاز به سابقه سفر
 • نداشتن  سابقه ریجکتی ویزا
 • عدم نیاز به اخذ ویزای توریستی شنگن
 • امکان اجاره ملک خریداری شده در فرانسه
 • امکان دریافت گواهینامه بین المللی
 • امکان ثبت شرکت و انجام فعالیت تجاری از این طریق در فرانسه

شما قادر هستید تا با خرید یک خانه واجد شرایط در فرانسه و دریافت کارت اقامت این کشور، یک شرکت تجاری ثبت کرده و با پرداخت مالیات در عرض 3 سال، برای حق شهروندی و پاسپورت فرانسه اقدام کنید.

یکی از الزامات درخواست پاسپورت و حق شهروندی فرانسه داشتن آشنایی زبان فرانسوی است. در صورتی که شرکتی را در این کشور با موفقیت ثبت کنید، امکان فروش ملک خریداری شده را خواهید داشت.

مراحل خرید ملک و اقامت در فرانسه

مراحل دریافت اقامت از طریق خرید ملک در فرانسه شامل موارد زیر می شود:

 • با خرید ملک مورد نظر در فرانسه، اقامت یک ساله فرد به صورت ویزای فرانسه از نوع تایپ D صادر می گردد.
 • با گذشت یک سال از صدور ویزای تایپ D، متقاضی می تواند با تمدید اقامت خود، ویزای تایپ D را به کارت اقامتی یک ساله فرانسه تبدیل نماید.
 • این کارت در هر سال قابل تمدید است.
 • در صورتی که 5 سال از زمان اقامت و زندگی متقاضی در فرانسه بگذرد، وی می تواند برای اقامت دائم این کشور اقدام کرده و ملک خود را بفروشد.
 • متقاضیان خارجی این امکان را دارند تا در هر یک از سالهای حضور خود در فرانسه برای ثبت شرکت اقدام کرده و پس از گذشت 3 سال برای پاسپورت و حق شهروندی ارزشمند فرانسه درخواست کنند.

شما می توانید در صورت تمایل انجام تمامی امور اخذ ویزای شینگن، خرید ملک در فرانسه و دریافت کارت اقامت این کشور را به ما واگذار کرده و صفر تا صد امور اقامتی فرانسه را با همراهی نیلگام انجام دهید.

به طور کلی مراحل خرید ملک در فرانسه با نیلگام به شرح زیر است:

 • ارائه مشاوره تخصصی و رایگان برای خرید ملک
 • عقد رسمی قرارداد با مشتری و پرداخت بخش اول هزینه ها در دفتر شرکت نیلگام برای شروع پروسه
 • راهنمایی کامل مشتری در زمینه خرید ملک مناسب در فرانسه
 • انتخاب ملک ایده آل به همراه مشتری
 • امضای وکالت قرارداد خرید در سفارت فرانسه برای پیگیری امور بعدی توسط کارشناسان
 • پرداخت بخش اول تعرفه مصوب دولت فرانسه برای خرید ملک( به حساب دفتر ثبت اسناد رسمی و دولتی کشور فرانسه)
 • بررسی صحت مدارک ملکی و قیمت اعلامی از جانب فروشنده ملک و بررسی شرایط کیفی و قانونی توسط دفتر اسناد رسمی
 • پرداخت بخش دوم تعرفه مصوب و تسویه حساب نهایی خرید ملک
 • صدور سند شش دانگ، قانونی و به نام
 • ارائه مدارک، اسناد و کلید ملک خریداری شده در تهران و یا فرانسه

تنها کافیست تا برای یکی از طرح های موجود اقامت اروپا اقدام کنید، تا بتوانید بدون دغدغه به همراه خانواده در حوزه شنگن و اروپا با بالاترین سطح کیفی زندگی کرده و به سراسر اروپا بدون نیاز به ویزا سفر کنید.

امکان پرداخت هزینه خدمات با ارز دیجیتال امکان پذیر است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

75237 – 021 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *