مهاجرت

چرا فرانسه انتخاب مناسبی برای اخذ اقامت است

شاید شما هم جزو آن دسته از شهروندان ایرانی باشید که دوست دارید با اخذ اقامت اروپا و مهاجرت به یک کشور پیشرفته، سبک جدیدی از زندگی را تجربه کرده و آینده روشنی را برای خود و فرزندانتان فراهم نمایید.

در حال حاضر برخی از کشورهای حوزه اروپا از جمله یونان و اسپانیا دارای طرح های سرمایه گذاری و اقامتی هستند که حداقل نیازمند 250 تا 500 هزار یورو سرمایه برای اثبات تمکن مالی و خرید ملک در آن کشور است. با توجه به میانگین درآمد اغلب شهروندان ایرانی و تفاوت فاحش ارزش ریال ایران با یورو در قاره اروپا، فراهم کردن این مبالغ برای اغلب افراد خارج از حد توان بوده و یک طرح مهاجرتی غیرقابل دسترس و حتی محال به نظر می رسد.

اما در این بین کشور فرانسه نیز به عنوان یکی دیگر از اعضای حوزه شنگن اروپا، این امکان را برای شهروندان خارجی فراهم کرده تا با پرداخت هزینه ای مناسب و استفاده از خرید ملک در فرانسه و یا ارائه تمکن مالی مکفی، اقامت ارزشمند فرانسه را برای خود و خانواده کسب کنند.

اگر با حوزه شینگن آشنایی ندارید، باید به شما بگوییم که منطقه شینگن و کشورهای عضو شینگن متشکل از 26 کشور معتبر دنیا از جمله آلمان، فرانسه، اسپانیا، سوئد، سوئیس و پرتغال می شود و به دارنده ویزای شینگن و یا کارت اقامت شنگن این اجازه را می دهد تا آزادانه بین این کشورها به سفر پرداخته و در صورت تمایل در آنها اقامت داشته باشد.

از این رو مهاجرت به فرانسه و دریافت کارت اقامت این کشور زیبا و پیشرفته اروپایی می تواند دریچه جدیدی را به روی شما و خانواده گشوده و پیشرفتی باورنکردنی را در روند زندگی شما ایجاد کند. اگر کنجکاو هستید تا بدانید چرا فرانسه انتخاب مناسبی برای اخذ اقامت است و دریافت اقامت شینگن فرانسه نیازمند چه شرایطی است، کمی از وقت ارزشمندتان را صرف خواندن ادامه این مطلب بکنید.

خرید ملک در فرانسه

بنابر قوانین وضع شده توسط دولت فرانسه، شهروندان خارجی این امکان را دارند تا با خرید یک ملک با حداقل ارزش 70 هزار یورو در یکی از شهرهای فرانسه، نسبت به اقامت قابل تمدید کشور فرانسه برای خود و خانواده اقدام کنند.

بودجه مورد نیاز برای خرید ملک در فرانسه در قیاس با کشورهایی نظیر یونان و اسپانیا غیرقابل قیاس بوده و بسیار فوق العاده است. بنابر این طرح مهاجرتی کشور فرانسه، شما باید علاوه بر حداقل بودجه 70 هزار یورویی، حداقل متراژی را برای خرید خانه و یا آپارتمان در این کشور اروپایی رعایت کنید.

به بیانی دیگر، حداقل متراژ مورد نیاز برای سرپرست خانواده 14 متر و به ازای هر یک از اعضا از جمله همسر و فرزندان، حداقل 9 متر به متراژ خانه اضافه می شود. یعنی یک خانواده 3 نفره نیازمند خرید یک خانه حداقل 32 مترمربعی، یک خانواده 4 نفره نیازمند به خرید یک خانه با حداقل متراژ 41 متری و یک خانواده 5نفره به حداقل خانه ای با مساحت 50 متر در فرانسه نیاز خواهند داشت.

باید به این موضوع مهم اشاره کنیم که علاوه بر حداقل موجودی موردنیاز 70 هزار یورویی برای خرید ملک در فرانسه، سرپرست خانواده باید داشتن تمکن مالی کافی و حداقل درآمد ثابت ماهانه 1300 یورویی را به دولت این کشور اثبات کند. این میزان درآمد باید از منابع معتبر و قابل اثباتی نظیر اجاره خانه و یا مغازه، سهام و یا حقوق بازنشستگی تامین گردد.

این بدین خاطر است که یک شهروند خارجی با خرید ملک در فرانسه مجاز به انجام کار تمام وقت و قانونی در این کشور نبوده و در طرح سرمایه گذاری از طریق خرید ملک و ارائه تمکن مالی ویزای شینگن، ملزم به پوشش هزینه های زندگی در فرانسه از منابع مالی خارج از کشور است.

کافیست نگاهی به بودجه مورد نیاز خرید ملک در فرانسه بیاندازید تا بفهمید چرا بسیاری از افراد فرانسه را برای تحصیل و زندگی انتخاب می کنند. در زمان آماده سازی این مطلب، قیمت هر واحد یورو معادل 28 هزار تومان است، این یعنی 70 هزار یورو بودجه مورد نیاز شما برای خرید یک خانه و یا آپارتمان در فرانسه، به طور تقریبی معادل یک میلیارد و نهصد و شصت میلیون تومان خواهد شد.

با توجه به قیمت کنونی خرید ملک در ایران، این مبلغ یک بودجه متوسط و رو به پایین در داخل ایران محسوب شده و چیز دندان گیری نمی توان با آن خریداری کرد. در حال حاضر، اگر شما موفق به خرید یک ملک 70 هزار یورویی در فرانسه شوید، می توانید در صورت تمایل آن را با حداقل مبلغ 500 یورو اجاره دهید، این یعنی، با پرداخت یک میلیارد و 960 میلیون تومان، ماهانه چیزی در حدود 14 تا 15 میلیون درآمد ارزی کسب خواهید کرد.

اما اگر همین مبلغ را برای خریداری ملک در داخل ایران صرف کنید، درآمد شما از طریق اجاره به کمتر از 5 میلیون در ماه تقلیل خواهد یافت. این تنها یک جنبه فوق العاده و باورنکردنی از طرح خرید ملک در فرانسه و اخذ اقامت ارزشمند این کشور است، اما برای اینکه بفهمید خرید ملک در فرانسه چه مزایایی دارد، این متن را در ادامه دنبال کنید:

مزایای خرید ملک در فرانسه

به طور کلی مزایای طرح خرید ملک و دریافت اقامت فرانسه شامل موارد زیر می شود:

 • نبود نیاز به اخذ ویزای مولتی شینگن
 • نبود نیاز به تراول هیستوری و سابقه سفر
 • تاثیرنداشتن سوابق ریجکت ویزای شینگن در روند کار
 • نبود الزام به حضور در فرانسه برای خرید ملک
 • امکان اجاره ملک خریداری شده و کسب درآمد ارزی
 • امکان سفر آزادانه و بدون نیاز به ویزا به سایر کشورهای حوزه شنگن
 • امکان ثبت شرکت و انجام فعالیت اقتصادی در فرانسه
 • امکان دریافت گواهینامه بین المللی رانندگی
 • امکان دریافت وام بانکی از طریق ثبت شرکت در فرانسه
 • امکان اخذ حق شهروندی و پاسپورت فرانسه در صورت ثبت شرکت و پرداخت مالیات به دولت فرانسه برای حداقل 3 سال
 • امکان فروش ملک خریداری شده
 • افتتاح حساب بانکی بین المللی و دریافت ویزاکارت و مسترکارت فیزیکی
 • امکان برخورداری از خدمات بیمه درمانی رایگان فرانسه
 • امکان تحصیل رایگان متقاضی و فرزندان در مدارس و دانشگاه های فرانسه مورد تائید وزارت علوم
 • نبود الزام به اقامت دائم در کشور فرانسه

در صورتی که موفق به ثبت شرکت تجاری و پرداخت مالیات به دولت فرانسه برای حداقل 3 سال متمادی شوید، این امکان را دارید تا با داشتن مهارت ابتدایی زبان فرانسوی برای حق شهروندی و پاسپورت معتبر این کشور اقدام نموده و در صورت تمایل ملک خود را در فرانسه به فروش برسانید.

چنانچه موفق به دریافت حق شهروندی و پاسپورت فرانسه شوید، به یک شهروند دو تابعیتی فرانسوی-ایرانی تبدیل شده و می توانید بدون نیاز به ویزا و یا با ویزای فرودگاهی به 186 کشور دنیا سفر کنید.

شما این امکان را دارید تا در صورت تمایل، انجام تمامی امور اخذ ویزای فرانسه، خرید ملک در فرانسه، افتتاح حساب بانکی و دریافت کارت اقامت قابل تمدید این کشور را به گروه نیلگام سپرده و صفر تا صد خدمات مهاجرت و اقامت فرانسه را به ما بسپارید.

در همین رابطه خواندن مطلب بهترین سایتهای املاک در فرانسه را به شما پیشنهاد می کنیم.

چرا فرانسه انتخاب مناسبی برای اخذ اقامت است؟

در یک جمع بندی کلی اگر بخواهیم در مورد اخذ کارت اقامت فرانسه و زندگی در این کشور تصمیم گیری کنیم، باید بگوییم که دریافت کارت اقامت حوزه شینگن و برخورداری از یک ملک قابل سکونت و اجاره در این کشور، یک فرصت بسیار فوق العاده بوده و در صورتی که فرد به فرض محال احساس راحتی برای اقامت و زندگی در فرانسه نداشته باشد، می تواند به زندگی و کار در ایران پرداخته و هر از گاهی به فرانسه و سایر کشورهای اروپایی حوزه شینگن سر بزند.

همچنین آن دسته از افرادی که به فکر آینده فرزندان خود هستند باید به این موضوع توجه داشته باشند که کشور فرانسه از یک سیستم آموزشی با کیفیت و بسیار کم هزینه برای افراد دارای اقامت در این کشور برخوردار است و شرایط بسیار خوبی برای تحصیل در کشور فرانسه به زبان انگلیسی و یا فرانسوی در برترین دانشگاه های فرانسه وجود دارد.

کارت اقامت فرانسه دارای اعتبار یکساله و قابل تمدید است و بعد از گذشت 5 سال از اقامت شما و خانواده در کشور فرانسه، امکان تبدیل کارت اقامت یکساله به اقامت دائم وجود دارد.

کشور فرانسه از شرایط آب و هوایی و مناظر طبیعی فوق العاده ای برخوردار بوده و از کیفیت زندگی و رفاه اجتماعی بسیار بالایی در قیاس با کشورهای در حال توسعه و کشورهای جهان سوم برخوردار است.

در عین حال می توان به بازار کار بین المللی و پویا، دسترسی سریع و آسان به سایر کشورهای اروپایی حوزه شنگن، نبود نیاز به دریافت ویزای شینگن برای حضور در اغلب کشورهای اروپایی، خدمات درمانی کامل و کم هزینه دولتی و قرارگیری در قلب هنر مد و فشن دنیا اشاره کرد.

شما این امکان را دارید تا با کارت اقامت فرانسه به سایر کشورهای حوزه شینگن رفته و با پرداخت هزینه و رعایت برخی از قوانین، کارت اقامت قابل تمدید خود را به کارت اقامت یک کشور دیگر حوزه شینگن از جمله ایتالیا، آلمان و یا پرتغال تبدیل کنید.

در حال حاضر طرح خرید ملک در فرانسه، بهترین و سریع ترین طرح مهاجرتی قاره اروپا است که مزایای بسیار زیادی را برای متقاضی به همراه دارد. کافیست تا صفحه رسمی نیلگام را در شبکه های اجتماعی تلگرام و یا اینستاگرام دنبال کنید تا ببینید با این مقدار بودجه چه ملک‌های فوق‌العاده‌ای را می توانید در کشور فرانسه خریداری کرده و آینده ای فوق العاده روشن و موفق را برای خود و خانواده متصور شوید.

امکان پرداخت هزینه خدمات با ارز دیجیتال امکان پذیر است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

75237 – 021 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *